Specialista na vytápění, chlazení i ventilaci

Společnost Rhoss se dlouhodobě specializuje na výrobu i design produktů a systémů pro klimatizace a vzduchotechniku. Byla založena v roce 1968 a okamžitě se stala lídrem v oblasti vytápění domácností. To jí ale nestačilo a velmi brzy prorazila ve světě s chladicími jednotkami a konvektory.

Už více než 50 let je Rhoss zárukou inovací, kvality a služeb na nejvyšší úrovni. To ze společnosti dělá ideálního partnera pro specialisty na vytápění, chlazení i ventilaci. Jejím cílem je vytvořit dokonalý komfort, který zaručí pohodu zákazníka a zároveň respektuje životní prostředí. Proto investuje čas, finance i energii svých pracovníků do vývoje produktů a systémů, které ladí s požadavky nejmodernějších zelených budov. Jednotná vize a silné partnerství se zákazníky tvoří hnací pohon společnosti.

Zobrazit reference

Rhoss – člen skupiny NIBE

Nibe Group je globální organizace, která přispívá ke snižování uhlíkové stopy a lepšímu využití energie. Vyvíjí, vyrábí a prodává širokou škálu ekologicky šetrných a energeticky účinných řešení pro zvýšení komfortu ve všech typech nemovitostí a zároveň komponenty a řešení pro inteligentní vytápění a regulaci teploty v průmyslu a infrastruktuře.

Od svého vzniku před více než 60 lety se společnost NIBE rozrostla na mezinárodní úroveň s více než 15 000 zaměstnanci a pobočkami po celém světě. Společnost byla od začátku poháněná silnou kulturou podnikání a vášní pro zodpovědný provoz. Největšími faktory úspěchu se pro ni staly dlouhodobé investice do udržitelného vývoje produktů a strategických akvizic. Kombinace těchto faktorů zapříčinila obrovský růst, který generoval něco přes 51,5 miliardy korun.

Testováno v nejmodernějších laboratořích

Společnost Rhoss zakládá svou filozofii na jednom primárním konceptu: testuje chování svých strojů za všech podmínek a v každém prostředí, ve kterých mohou být použity. Správná data pro partnery a zákazníky jsou klíčová a hrají zásadní roli v budoucím vztahu. Výkon jednotek se totiž může zásadně lišit v závislosti na místě používání, vlastnostech budov a požadavcích na využití.

Proto laboratoř výzkumu a vývoje Rhoss poskytuje svým partnerům a zákazníkům řadu záruk:

  • záruku výkonu za konstrukčních podmínek, které se obvykle liší od nominálních podmínek Eurovent,
  • záruku účinnosti při plném zatížení (EER, COP) nebo při částečném zatížení (ESEER),
  • záruku nepřetržitého provozu, zejména v nejkritičtějších provozních podmínkách (podnebí, kde teplota vzduchu může překročit 50 °C nebo klesnout pod −15 °C),
  • možnost otestování výrobků na míru zákazníkovi.

Tyto záruky může poskytnout výrobce jen díky laboratořím, jako je Rhoss’s R&D Lab, jež vynikají složitou technicky vyspělou strukturou a vybavením, kterou dnes většina ostatních výrobců nemá.

Jsme tu pro vás

Určitě vás napadla nějaká otázka. Napište nám nebo zavolejte. Rádi s vámi probereme váš záměr a doporučíme nejvhodnější řešení.

Kontakt